Zahradní lehátko relaxační Bodega

Relaxační polohovací lehátko  Bodega - křeslo má polohovací opěradlo i podnožku, a to nezávisle na sobě, (šest poloh), lehce se složí, područky vyloženy strukturovaným plastem

hmotnost : 8,20 kg, výška sedadla: 42 cm, šířka sedadla: 50cm

konstrukce : hliník, výplet: Textilux, konstrukce tvarovaná, polyesterová povrchová úprava.

 

Více detailů


6 300 CZK s DPH

985_G-SG


Barva : G - SG / konstrukce eisengrau / ocelově šedá / tmavá

výplet / silbergrau - stříbrošedá

 

Výrobce Sieger GmbH Gartenmöbel, Německo

 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.